شروع کار با دسته بندی وبلاگ ها

وقتی وبلاگ نویسی را شروع کردم، متوجه نشدم که “دسته ها” و “برچسب ها” در مورد چیست. در نتیجه در ابتدا کم و بیش آنها را نادیده گرفتم. اما من متوجه شده ام که هر دو چقدر مهم هستند. در حالی که برچسب‌ها اساساً کلمات کلیدی/عبارات کلیدی هستند که فکر می‌کنید افراد ممکن است برای جستجوی پست‌های وبلاگ (یا عکس‌ها، موسیقی، ویدیوها) آن‌ها را تایپ کنند، دسته‌ها راهی برای سازماندهی پست‌ها هستند تا هم شما و هم خوانندگانتان بتوانید آنچه را که به دنبالش هستید بیابید. .
In case you adored this short article along with you would like to be given guidance regarding مرکز مام للعقم i implore you to pay a visit to our own website.

تصور کنید انبوهی از کاغذها روی میز خود دارید. ممکن است مجلات، مقالات، مکاتبات، صورتحساب های بانکی وجود داشته باشد – همه نوع. برای اینکه همه چیز را بایگانی کنید، با جدا کردن انبوه بزرگ به چندین انبوه کوچکتر بر اساس آنچه که بودند (موضوع یا دسته) شروع کنید. به این ترتیب، شما هنوز شانس پیدا کردن یک تکه کاغذ خاص را در تاریخ بعدی خواهید داشت.

دسته بندی های وبلاگ دقیقاً به همین صورت کار می کنند. اگر به عنوان مثال درباره عکاسی وبلاگ دارید، ممکن است دسته بندی هایی در مورد دوربین ها، تکنیک های نورپردازی، پرتره ها، عروسی ها و غیره بخواهید.

پس از آزمون و خطای بسیار، در اینجا سه ​​راه برای استفاده مؤثر از دسته بندی وبلاگ ها پیدا کردم:

1. همانطور که برای هر تکه کاغذ در انبوه کاغذهای مختلط خود یک فایل جداگانه تنظیم نمی کنید، یک دسته جدید برای آخرین پست وبلاگ خود تنظیم نکنید، بدون جستجو در دسته های موجود خود تا ببینید آیا قبلاً یکی مناسب داشته باشید

2. سعی کنید تعداد کل دسته ها را قابل مدیریت نگه دارید ، (به عنوان یک راهنمای تقریبی بین 12 تا 20). اگر به دفتر ساختگی خود برگردیم، بسیاری از فایل‌ها می‌توانند طاقت‌فرسا باشند و جست‌وجو در آن‌ها به زمان زیادی نیاز دارد. در وبلاگ شما، افراد ممکن است فقط به یک موضوع خاص علاقه مند باشند، بنابراین یافتن همه پست های مرتبط را برای آنها آسان کنید.

3. تا حد امکان از قرار دادن یک پست در بیش از یک دسته خودداری کنید . اگر مراقب نباشید، می‌تواند وبلاگ شما را کمی به هم ریخته کند – کمی مانند گرفتن کپی از یک سند و قرار دادن هر کپی در یک فایل متفاوت. بهتر است این کار را فقط در صورت لزوم انجام دهید.

بنابراین دسته بندی ها ابزار مهمی برای سازماندهی پست های وبلاگ و سایر مطالب آنلاین شما هستند تا شما (و خوانندگانتان) بتوانید به سرعت و به راحتی آنچه را که به دنبالش هستید بیابید.

Leave a Comment